Головна » Новини » Дитяче містечко “Затишок” прихистили тварин вивезених з зони бойових дій

Дитяче містечко “Затишок” прихистили тварин вивезених з зони бойових дій


6 червня, коли сталась трагедія на Каховській ГЕС наше Дитяче містечко “Затишок” вирішило прийняти не тільки постраждалих діток з мамами, але і тваринок. І для цього ми побудували невеличкий притулок для тварин.
День і ніч співробітники “Затишку” будували вольєри – і 26 тварин отримали не тільки місце для перебування – вони отримали неймовірну любов від діток і співробітників “Затишку”.
Адже, в містечку живуть дітки, що опинились без батьків та дітки з одинокими мамами, у яких війна забрала дім.

Притулок – це просто титанічна праця величезної кількості людей, але в першу чергу нашого найхазяйновитішого співробітника “Затишку” Івана Зламан, який власне і побудував це руками – ні дня, ні ночі, ні вихідних. Разом з вихователями Соболєв Олександр, Білокінь Андрій, а також іншими співробітниками Іван Тарченець, Володимир Гойчук, Кочан Василь, Лозан Василь, Михайло Пирч та дітками (особливо 16-річний Богданчик) збудували новий дім для собак та котиків.

Дякуємо за участь Міжгірський Лісгосп, всім хто відправив корм, товари для тварин та донати на які ми змогли придбати матеріали (метал, сітки, шифер).

Дякуючи супер-волонтерам “Шанс”, “Тимчасовий притулок”, “Перетримка для бездомних тварин” на час лікування та Анжела Могорита тварини були врятовані з небезпечних територій, дякуючи UAnimals доставлені в “Затишок”. Деякі тварини приїхали окремо, деякі разом з дітками Херсона.

Тваринки, що перебувають в “Затишку” – це тварини з Херсона та територій ведення активних бойових дій – Оріхів, Гуляйполе та прилеглих сіл, де майже не залишилось людей. Тварини приїхали в сильному стресі, вони жили під постійними обстрілами та не мали до кого прибитись.

Тож зараз, тварини проходять реабілітацію та лікування і в подашому ми будемо шукати люблячі сімї, які будуть готові взяти до себе вірних друзів.

×