Головна » Новини » Національний олімпійський комітет України спільно з благодійною організацією Athletes for Ukraine

Національний олімпійський комітет України спільно з благодійною організацією Athletes for Ukraine

Понад 500 консервів, ящики солодкої води, туалетний папір та різна спортивна екіпіровка Asics для дітей – кросівки, брюки, куртки, футболки, кепки, рюкзаки, шкарпетки.

На днях надійшла гуманітарна підтримка від Національного олімпійського комітету України спільно з благодійною організацією Athletes for Ukraine та іншими благодійниками.

Два піддони необхідних нашому дитячому містечку речей безкоштовно доставила «Нова пошта» з Гуманітарного штабу Національного олімпійського комітету України в Ужгороді до Пилипця, де розташований «Затишок».

Все знаходиться на складі благодійного фонду «Боржавська надія», який повністю забезпечує дитяче містечко. Прораховано, описано та розподілено. На фото – директор БФ Марія Макаренко.

Спортивні речі плануємо використати для уроків фізкультури. Восени всі шкільнята «Затишку» будуть продовжувати своє навчання вже в Пилипецькій школі. На фото вони приміряють екіпіровку.

Висловлюємо величезну подяку за підтримку Національному олімпійському комітету України, благодійній організації Athletes for Ukraine та іншим небайдужим. Раді співпраці! Разом створимо краще дитинство для дітей, які постраждали від війни – впевнені!

×