Головна » Події » Розвиток » Читання на свіжому повітрі

Читання на свіжому повітрі

Дуже важливо створювати саме цікавий формат подачі матеріалу. Читання на свіжому повітрі прищеплює не тільки любов до літератури, а й до природи. Такі читання особливо до вподоби дітям. Читання на свіжому повітрі відволікає від поганих думок і поліпшує настрій дітей.  Дітям важко сидіти в кімнатах, вони потребують руху. Вихователі організовують різні заходи на природі. Наприклад, в Затишку відзначили День кутання у теплі пледи та ковдри. Такі свята допомагають дітям відчути тепло один одного, насолоджуватися осінню на галявині, грітися у пледах, читати і спілкуватися.  Через такі заняття наші вихователі вчать не тільки читати, але й осмислювати, ділитися прочитаним, розвивати мовлення дітей. Спільне читання книг на свіжому повітрі допомагає дітям встановити зв’язок між книгою та навколишнім світом, особливо за підтримки дорослих, які допомагають пояснити складні речі.

Можливість слухати книги надворі важливо для дітей, які зазнали травми, бо допомагає вирішувати проблему концентрації уваги. Більш того, читання на природі – це ефективна практика подолання стресу для дітей під час війни. Рівень енергії у дітей часто відбувається у вигляді нападів, як тільки вони втомилися, їм потрібно трохи відпочити. Наявність книги, готової до читання, може бути засобом дати дітям час відпочити, привернути увагу дорослих і насолодитися історією, яка може стати трампліном для наступного раунду гри.

 Тут, в безпечному місці, на Закарпатті,  серед ігор на свіжому повітрі, діти забувають про вибухи, які вони чули по підвалам.  Допоможіть їм і надалі жити в безпечному щасливому середовищі.

×
×