Головна » Події » Свята » День знань

День знань

Діти в «Затишку» відмітили День Знань. Маленькі українці, які так сильно постраждали від війни дуже хочуть навчатися і радіють початку освітнього процесу, який для них буде дуже складним.

Традиційно навчальний рік розпочинається 1 вересня і завершувався не пізніше 1 липня наступного року. Але в умовах воєнного стану ситуація з освітою стала набагато складнішою. 

Право на освіту – одне з фундаментальних прав дитини. Статтею 53 Конституції України кожному гарантовано право на освіту.

Через повітряні тривоги, відключення електропостачання українські школярі зіткнулися з проблемою перерваного освітнього процесу. Доволі часто повітряні тривоги та відсутність світла тривають до 5 годин. Дистанційне навчання теж без інтернету і світла робить виконання домашніх завдань проблематичним. Дітям в Україні дуже важко навчатися без світла, тепла, електрики в умовах постійного стресу.

Окреме важливе питання – дотримання прав педагогічних працівників, зокрема – на вчасну виплату заробітної плати у розмірах, визначених чинним законодавством. Наші вихователі роблять все можливе, щоб права дітей на навчання були реалізовані в повному обсязі. Автобус «Затишок» привозить дітей до школи, а вихователі допомагають з виконанням домашніх вправ. Просимо долучитися та підтримати наших дітей.

×