Головна » Події » Розвиток » Ігрові програми

Ігрові програми

Команда дитячого містечка «Затишку» дуже дбайливо ставиться для організації різних заходів, ігрових програм для дітей, які потребують особливої уваги. Такі заходи допомагають підтримувати психоемоційний стан дітей. Наші вихователі завжди дотримуються креативного підходу до організації дозвілля дітей та безпеки. Веселі ігри, відео вікторини, конкурси, розваги, театралізація сучасних казок – все це дозволяє поринути в безтурботну, щасливу атмосферу дитинства.

Особливо важливими є заходи з командо утворення та побудови команди, ігри спрямовані на соціалізацію дітей, які сприяють позитивній активності,   розвитку позитивного мислення та вирішенню конфліктів. Через ігрові програми педагоги та психологи надають дітям допомогу по стабілізації емоційного стану та відновленню соціальних зв’язків.

Плюшеві іграшки популярні у всіх дітей незалежно від віку. Для них це не тільки розвага, але справжній друг, з яким вони можуть розділити всі радощі та печалі. Дитина спокійніше засинає у своєму ліжечку, обіймаючи свого пухнастого улюбленця, а під час неспання проводить дозвілля за захопливою грою.

Команда «Затишку» працює над втіленням кращих міжнародних практик психолого-педагогічного супроводу в умовах воєнних дій та займається розробкою додаткових стабілізаційних та відновлювальних інструментів для дітей. Все це вимагає від наших вихователів високого професіоналізму та постійного вдосконалення.

Ми були б дуже зацікавлені в зміцнені міжнародних контактів з різними психологічними центрами та збільшенню таких ігрових програм. Діти постійно потребують іграшок, пізнавальних ігрових занять та розваг.Ви можете підтримати нас за посиланням.

×