Головна » Події » Розвиток » Малювання та майстер класи

Малювання та майстер класи

«Затишок» часто ініціює виставку дитячих малюнків. Педагоги проводять майстри-класи з малювання, ліплення, створення іграшок своїми руками, із ліплення з солоного тіста, виготовлення аплікацій, ляльок-мотанок.  

Особливо дітям подобаються майстер-класи, організовані гостями “Затишку”, наприклад проведений майстер-клас з малювання на футболках. Майже кожна дитина розмалювала футболку в патріотичну символіку. Діти переселенці в Затишку” мають можливість глибоко вивчати українську культуру, традиційне мистецтво та вдосконалювати свої здібності. 

Дуже часто під час малювання діти візуалізують свою давню мрію на щасливе дитинство без війни. Діти люблять малювати мапу вільної України, малювати рідні міста. Створення простору креативності та заохочення до мистецтва потребує зусиль. Дітям важливо мати гарний настрій і натхнення. Інколи, в тяжких умовах війни, це буває дуже не просто. Але наші чуткі педагоги лікують постраждалих дітей art-терапією. Життя має бути яскравим і кольоровим. Треба самому взяти пензлики і розмалювати своє буття. Ми вчимо дітей бути творчими, дбаємо про їх самовираження та підтримуємо маленькі таланти. Наші діти дуже вразливі, але в кожної дитина всередині живе цілий всесвіт. Наша задача це відкрити двері в серце кожної малечі і заповнити її любов‘ю та фантазією. Допоможіть нашим дітям мріяти, творити і стати яскравими митцями своєї долі.

×