Головна » Події » Розвиток » Спорт: футбол та бокс

Спорт: футбол та бокс

Для розвитку дітей в  “Затишку” є великий зал для  проведення майстрів класів, танців, заняття гімнастикою та другими спортивними тренуваннями тощо. В планах є розбудувати універсальну спортивного майданчика на подвір’ї.  Зарядка і тренування стають радісною миттю. Діти залюбки виконують всі вправи. 

Змагання по футболу

 Всі бажаючі, активні діти  приєдналися до  місцевої школи футболу. Наші виховники мають змогу проявити себе на полі, постійно приймають участь у змаганнях і виграють дипломи.

Для дітей зайняття футболом-це можливість поспілкуватися з однолітками,  проявити себе. Майже всі фахівці зазначають, що зайняття футболом для дітей позбавлених батьківського піклування, які опинилися в скрутному життєвому становищі, є важливим компонентом підняття їх самооцінки.

Футбол має магію і силу змінювати життя маленьких талантів. Граючи в місцевій команді, діти інтегруються в суспільство, а на змаганнях почувають особливо потрібними, бо на них розраховують всі. Дітям, постраждалим від тяжких обставин, дуже важливо вчитися вигравати і вболівати один за одного. Ми виховуємо переможців. І ми перемагаємо і скруту, і біль, і відчай.

Просимо вас підтримати наших маленьких футболістів донатом, одягом чи перевести кошти.

Бокс

Багатьом дітям по душі зайняття боксом, яке вчить їх бути сильними. Просимо підтримати нас  в створенні спортивного залу, тренажерів, забезпеченні робити тренерів і організацій змагань. Подолання стресу та агресії вкрай важливо для дітей під час війни. Наші вихователі вчать дітей навичкам подолання гніву та апатії. В дитячому містечку «Затишок» дітям прививаються цінності взаємоповаги та доброзичливості. Зайняття боксом допомагає дітям позбутися негативних емоцій та підняти свою впевненість.  Такі тренування дуже сильно допомагають навчитися контролювати стрес підліткам, постраждалим від війни. Це сприяє зрощенню внутрішньої сили. Жертви війни стають сильними духом. Підтримайте наших маленьких воїнів за щастя та право бути дітьми. Ми дорослі маємо дати їм цей шанс.

×